Optyka FIBER

Optyka do laserów dużej mocy i Fiber

Oferujemy szeroką gamę produktów obejmującą wymienną optykę największego na świecie amerykańskiego producenta II-VI.

II-VI jest wiodącym producentem wybieranym przez producentów laserów na całym świecie. Możesz na nas liczyć jeśli potrzebujesz soczewek lub szkieł ochronnych do laserów dużej mocy i Fiber.

Optyka do laserów dużej mocy i Fiber

Szkła ochronne ze szkła kwarcowego do laserów optycznych 1 µm

Szkła ochronne ze szkła kwarcowego do laserów optycznych 1 µm

II-VI wprowadza niestandardowe elementy asferyczne ze szkła kwarcowego do zastosowania w laserach bezpośrednich diodowych, światłowodowych lub dyskowych o mocy powyżej 1 kW. Wymiary elementów optycznych od 15 do 200 mm. Niestandardowe projekty elementów optycznych (np. soczewki stożkowe, sferyczne itd.) są dostępne na zamówienie.

Dostępne powłoki w technologii :
  • Ion-Beam Sputtered (IBS)
  • Ion-Assisted Deposition (IAD)
Dowiedz się więcej na stronie produktu

Szkła ochronne 1 µm

Szkła ochronne do laserów Fiber i YAG. Elementy optyczne znane jako soczewki ochronne, okna zabezpieczające przed odłamkami, osłony zabezpieczające przed odłamkami oraz okna ochronne i są dostępne w różnych kształtach i rozmiarach. Szkła ochronne za niewielki koszt, znacznie wydłużają żywotność drogich soczewek.

Dowiedz się więcej na stronie produktu
Szkło ochronne laser fiber
Soczewki skupiające fiber

Szafirowe asferyczne elementy optyczne do laserów 1 μm o dużej mocy

Szafir to alternatywa dla szkła kwarcowego o wyjątkowych właściwościach materiałowych w zastosowaniach o dużej mocy, włącznie ze zwiększoną przewodnością termiczną, współczynnikiem załamania i twardością. Szafirowe elementy asferyczne firmy II-VI używane w wymagających warunkach cięcia i spawania wiązką 1 µm pozwalają na konstrukcję mniejszych i lżejszych urządzeń z mniejszą liczbą soczewek i o zwiększonej trwałości, co obniża koszty eksploatacji.

Dowiedz się więcej na stronie produktu

Integratory wiązki lasera bezpośredniego diodowego 1 µm dużej mocy (HPDDL)

Urządzenia HPDDL wymagają specjalistycznych elementów optycznych z powodu ich wysoce rozbieżnego promieniowania wyjściowego. Integratory wiązki ZnS MS o wiązce 1 mikrona firmy II-VI nadają się doskonale do zaprzęgnięcia potencjału HPDDL w przestrzeni roboczej.

Dowiedz się więcej na stronie produktu

Silnie odbijające powłoki dielektryczne 1 μm

II-VI jest pierwszorzędnym dostawcą rozwiązań dla niestandardowych elementów optycznych do kontrolowania kształtu wiązki dla potrzeb cięcia i spawania o dużej mocy.

Dowiedz się więcej na stronie produktu

Pełna oferta optyka do laserów dużej mocy i Fiber znajduje się w katalogu produktowym

Odwiedź stronę